• https://api.whatsapp.com/send?phone=+905320502599
  • https://www.instagram.com/beyzade.yemek.catering

HİJYEN&KALİTE

 Mal kabul sürecinden başlayarak; sistemlerimiz gereği, müşterimize servis aşaması dahil tüm üretim ve hizmet süreçlerimiz, Gıda Mühendislerimizden oluşan teknik kadromuzun kontrolünde hijyenik şekilde yürütülmektedir.


Tedarik edilen ürün kontrolleri, soğuk hava depo ölçümleri, kalibrasyon işlemleri, soğuk ve sıcak üretim zincirinin sağlıklı şekilde yürütülmesi, üretilen ürün kontrolleri, izlenebilirlik için etiketleme, personel portör muayenelerinin takibi, üretilen her üründen numune alımı ve 72 saat muhafazası hassasiyetle takip edilen konulardır. .


Ana mutfaklarımız ve projelerimiz periyodik olarak Pest Kontrol Sistemi bünyesinde anlaşmalı bir firma tarafından kemirgen ve haşerelere karşı ilaçlanmakta ve kayıt altına alınmaktadır.

Kalite denetçilerimiz periyodik olarak hizmet verdiğimiz projeleri ve personelimizi denetleyerek hijyen ve hizmet ile ilgili gözlem yapmakta ve rapor halinde yönetime sunmaktadırlar. Rapor sonucuna göre gerekli görülen uygulamalar en kısa sürede yapılmaktadır.


Standartlar gereği periyodik olarak iç Denetimler yapılmakta ve sistemde aksaklık görülmüş ise acil şekilde giderilmektedir.


Hijyen kurallarının esas olduğu tüm Kalite Sistemimiz sağlıklı şekilde yürütülmekte ve sonuçları hizmetimizin kalitesine yansımaktadır.